DF12-40DS-0.5V(86)
Partnumber:
DF12-40DS-0.5V(86)
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Board to Board RCP 40 POS 0.5mm Solder ST Top Entry SMD T/R