DF13-20DP-1.25V(55)
Partnumber:
DF13-20DP-1.25V(55)
Manufacturer:
HRS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Shrouded Header (3 Sides) HDR 20 POS 1.25mm Solder ST Top Entry SMD