DF13-3P-1.25V(50)
Partnumber:
DF13-3P-1.25V(50)
Manufacturer:
HIROSE
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Shrouded Header (3 Sides) HDR 3 POS 1.25mm Solder ST Top Entry SMD Bag