DF13-5P-1.25DS(20)
Partnumber:
DF13-5P-1.25DS(20)
products.category:
Connector
Availability:
100000 in stock
Package
Conn Shrouded Header HDR 5 POS 1.25mm Solder RA Side Entry Thru-Hole Tube