DF13-6P-1.25DSA
Partnumber:
DF13-6P-1.25DSA
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Shrouded Header (3 Sides) HDR 6 POS 1.25mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bag