DF13C-12P-1.25V
Partnumber:
DF13C-12P-1.25V
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Shrouded Header (3 Sides) HDR 12 POS 1.25mm Solder ST SMD T/R