DF13E-40DP-1.25V
Partnumber:
DF13E-40DP-1.25V
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Shrouded Header HDR 40 POS 1.25mm Solder ST SMD Reel