DF14A-15P-1.25H(25)
Partnumber:
DF14A-15P-1.25H(25)
Manufacturer:
Hirose
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Shrouded Header HDR 15 POS 1.25mm Solder RA SMD Bag