DF18B-20DS-0.4V(81)
Partnumber:
DF18B-20DS-0.4V(81)
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Board to Board RCP 20 POS 0.4mm Solder ST SMD T/R