DF18E-40DP-0.4V(51)
Partnumber:
DF18E-40DP-0.4V(51)
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Board to Board PL 40 POS 0.4mm Solder ST SMD T/R