DF19G-14P-1H(52)
Partnumber:
DF19G-14P-1H(52)
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Wire to Board RCP 14 POS 1mm Solder RA Side Entry SMD T/R