DF19G-20P-1H(54)
Partnumber:
DF19G-20P-1H(54)
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Wire to Board RCP 20 POS 1mm Solder RA Side Entry SMD T/R