DF19G-20S-1C
Partnumber:
DF19G-20S-1C
products.category:
Connector
Availability:
628 in stock
SKU:
DF19G-20S-1C
Package
Conn Housing RCP 20 POS 1mm Crimp ST Cable Mount Beige