DF19G-30S-1C
Partnumber:
DF19G-30S-1C
products.category:
MODULES
Availability:
699 in stock
SKU:
DF19G-30S-1C
Package
Conn Housing RCP 30 POS 1mm Crimp ST Cable Mount Beige