DF1BZ-2P-2.5DS
Partnumber:
DF1BZ-2P-2.5DS
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 2 POS 2.5mm Solder RA Side Entry Thru-Hole Bag