DF1BZ-6DP-2.5DSA
Partnumber:
DF1BZ-6DP-2.5DSA
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Shrouded Header HDR 6 POS 2.5mm Solder ST Thru-Hole Tray