DF20F-20DP-1H(59)
Partnumber:
DF20F-20DP-1H(59)
Manufacturer:
HIROSE ELECTRIC
products.category:
Connector
Availability:
100000 in stock
Package
CONN HEADER SMD R/A 20POS 1MM