DF22-2P-7.92DSA(35)
Partnumber:
DF22-2P-7.92DSA(35)
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn HDR 2 POS 7.92mm Solder ST Thru-Hole Bag