DF22L-2P-7.92DS(05)
Partnumber:
DF22L-2P-7.92DS(05)
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Shrouded Header HDR 2 POS 7.92mm Solder RA Side Entry Thru-Hole Bag