DF23C-14DS-0.5V
Partnumber:
DF23C-14DS-0.5V
Manufacturer:
HIROSE ELECTRIC CO LTD
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Board to Board RCP 14 POS 0.5mm Solder ST SMD