DF23C-40DS-0.5V
Partnumber:
DF23C-40DS-0.5V
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
CONN Board to Board Connector RCP 40POS 0.5mm SOL SMD