DF23C-50DS-0.5V(51)
Partnumber:
DF23C-50DS-0.5V(51)
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Board to Board RCP 50 POS 0.5mm Solder ST SMD T/R