DF37B-10DP-0.4V
Partnumber:
DF37B-10DP-0.4V
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Board to Board M 10 POS 0.4mm Solder ST SMD Reel