DF40B-10DS-0.4V(51)
Partnumber:
DF40B-10DS-0.4V(51)
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Board to Board RCP 10 POS 0.4mm Solder ST SMD T/R