DF52-5S-0.8H(21)
Partnumber:
DF52-5S-0.8H(21)
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Wire to Board RCP 5 POS 0.8mm Solder RA Side Entry SMD T/R