DF56-40S-0.3V(51)
Partnumber:
DF56-40S-0.3V(51)
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Wire to Board F 40 POS 0.6mm Solder ST SMD T/R