DF5A-10S-5C
Partnumber:
DF5A-10S-5C
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
198200 in stock
SKU:
DF5A-10S-5C
Package
Conn Housing PL 10 POS 5mm Crimp ST Cable Mount White Bag