DF61-2P-2.2V(22)
Partnumber:
DF61-2P-2.2V(22)
Manufacturer:
HIROSE ELECTRIC
products.category:
Connector
Availability:
100000 in stock
Package
Conn Wire to Board HDR 2 POS 2.2mm Solder ST SMD Reel