DF62W-9EP-2.2C
Partnumber:
DF62W-9EP-2.2C
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
CONN PLUG HOUSING 9POS 2.2MM