DF9B-31P-1V(69)
Partnumber:
DF9B-31P-1V(69)
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Board to Board HDR 31 POS 1mm Solder ST SMD T/R