DFA20E24S12
Partnumber:
DFA20E24S12
Manufacturer:
POWER-ONE
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 1.7A 20W 6-Pin