DFA20E24S15
Partnumber:
DFA20E24S15
Manufacturer:
Bel Power Solutions
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 15V 1.4A 20W 6-Pin