DFE18SAN1R0MG0L
Partnumber:
DFE18SAN1R0MG0L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Multi-Layer 1uH 20% 1MHz Metal 1.7A 128mOhm DCR 0603 T/R