DFE18SBN1R0ME0L
Partnumber:
DFE18SBN1R0ME0L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 1MHz Metal 1.8A 0.12Ohm DCR 0603 T/R