DFE252010F-1R0M=P2
Partnumber:
DFE252010F-1R0M=P2
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 1MHz Metal 3.1A 0.048Ohm DCR 1008 T/R