DFE252010F-2R2M=P2
Partnumber:
DFE252010F-2R2M=P2
Manufacturer:
MURATA
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 2.2uH 20% 1MHz Metal 2.3A 0.097Ohm DCR 1008 T/R