DFE252010F-4R7M=P2
Partnumber:
DFE252010F-4R7M=P2
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 4.7uH 20% 1MHz Metal 1.4A 240mOhm DCR 1008 T/R