DFE252012F-100M=P2
Partnumber:
DFE252012F-100M=P2
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 10uH 20% 1MHz Metal 900mA 480mOhm DCR 1008 T/R