DFE252012F-1R0M=P2
Partnumber:
DFE252012F-1R0M=P2
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 1uH 20% 1MHz Metal 3.3A 40mOhm DCR 1008 T/R