DFE252012P-2R2M=P2
Partnumber:
DFE252012P-2R2M=P2
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Multi-Layer 2.2uH 20% 1MHz Metal 2.2A 84mOhm DCR 1008 T/R