DFE322520FD-4R7M=P2
Partnumber:
DFE322520FD-4R7M=P2
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Metal 2A 0.098Ohm DCR 1210 Automotive T/R