DFLR1200-7
Partnumber:
DFLR1200-7
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
499 in stock
SKU:
DFLR1200-7
Package
Diode Switching 200V 1A 2-Pin PowerDI 123 T/R