Partnumber: DFLS1100-7
Manufacturer: Diodes Incorporated
products.category: Diode Dynamics
Availability: 888 in stock
SKU: DFLS1100-7
decrease increase
Package Diode Schottky 100V 1A Automotive 2-Pin PowerDI 123 T/R