DFM900FXM18-A
Partnumber:
DFM900FXM18-A
Manufacturer:
DYNEX SEMICONDUCTOR
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 900A, 1800V V(RRM), Silicon, PLASTIC, F, 4 PIN