DHR4E4B102K2BB
Partnumber:
DHR4E4B102K2BB
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Single 0.001uF 12000V ZM 10% (16 X 7.3mm) Radial Disc 9.5mm 100°C Bulk