DHR4E4C101K2BB
Partnumber:
DHR4E4C101K2BB
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
920800 in stock
Package
Cap Ceramic 100pF 15000V ZM 10% (8 X 8.2mm) Radial 9.5mm 100°C Bulk