DHR4E4C102K2FB
Partnumber:
DHR4E4C102K2FB
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.001uF 15000V ZM 10% (18 X 8.2mm) Radial 12.7mm 100°C Bulk