DHRB34A102M2BB
Partnumber:
DHRB34A102M2BB
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.001uF 10000V B 20% (15 X 7mm) Radial 9.5mm 100°C Bulk