DHRB34C102M2FB
Partnumber:
DHRB34C102M2FB
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.001uF 15000V B 20% (18 X 8.2mm) Radial 12.7mm 100°C Bulk