DHS4E4C112KH2B
Partnumber:
DHS4E4C112KH2B
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0011uF 15000V N4700 10% (30 X 14mm) 85°C Bulk